سوالات متداول

پرسش: بهترین زمان مصرف پروتئین وی Whey ؟
پاسخ:

صبح ها بلافاصله بعد از بیدار شدن
یک ساعت قبل از تمرین
30 تا 60 دقیقه اول بلافاصله بعد از تمرین ( مهم ترین زمان مصرف پروتئین وی)

30 تا 60 دقیقه اول بلافاصله بعد از تمرین مهمترین و موثرترین زمان مصرف پروتئین وی می باشد. آنزیمها و هورمونهای درون عضلات بطور فعال به ترمیم و بازسازی عضلات آسیب دیده در زمان تمرین می پردازند و عضلات بیشترین پذیرش برای تجدید منابع گلیکوژن و دریافت منابع مغذی خود را دارند. به این فاز که دریچه فرصت طلائی گفته می شود شما می توانید مطمئن شوید که بدن خود را برای جلسه تمرینی دیگر آماده کرده اید

supplements
پرسش: گلوتامين چيست؟
پاسخ:
گلوتامین فراوان‌ترین اسید آمینه غیرضروری موجود در بدن آدمی است. این ماده می‌تواند از یک تعداد آمینواسید دیگر سنتز شود که به طور قابل توجهی اسید گلوتامیک والین و ایزولوسیون جزو این آمینواسیدها هستند. این اسیدآمینه در سطح و حجم گسترده‌ای در عضلات اسکلتی و در پلاسمای خون موجود بوده و وظایف متعددی از جمله انتقال نیتروژن بین ارگان‌ها، سم‌زدایی بدن، کمک به دفع آمونیاک از بدن، کمک به تشکیل و تولید RNA و DNA، تقویت سیستم مایمنی بدن را برعهده داشته و در برخی موارد نیز به عنوان منبع سوخت وارد عمل شده و انرژی لازم برای انجام فعالیت‌های فیزیکی آدمی را تأمین می‌کند.
پرسش: تفاوت دوره کات و حجم چیست ؟
پاسخ: شاید خیلی از مبتدی ها روزانه این کلمات حجم و کات را در بدنسازی یا بدن سازی بشنوند ولی درک صحیحی از آن را نداشته باشند.
دوره حجم به دوره ای گفته میشود که هدف تولید عصلات بیشتر و به اصطلاح بزرگ شدن کل بدن هرچند با درصد مختصری از چربی و دوره ی کات به دوره ای گفته میشود که شخص خودش را برای مسابقات آماده میکند و از رژیم عذایی خاصی بهره میگیرد.هرچند تعداد ستها, استراحت بین ستها و تعداد تکرار و حتی سنگینی و سبکی وزنه نیز مد نظر میباشد
نام: مهزیار جووند
پرسش: با سلام برای خرید از سایت شما با توجه به اینکه محصولات تقلبی در سطح کشو وسیع شده است یا محصولات در جه 3 در بازار فراوان است از اصالت کالا چگونه می توان اطمینان پیدا کرد.
پاسخ: محصولات فروشگاه مکمل شاپ سه دسته اند.
1   – محصولات اورجینال
2   – محصولات چینی
3   – محصولات پر شده ایران
و ما خود را موظف می دانیم که نسبت به مشتری صداقت داشته باشیم و شما را از کیفیت مکمل های بدنسازی یا بدن سازی خود مطلع کنیم.
نام: علی
پرسش: با سلام و خسته نباشید ببخشید پروهورمون هاتون کجایی هستن؟ من میخوام خریداری کنم ممنون میشم
پاسخ: اکثراً اورجینال هستند ولی به مارک و کمپانی محصول بستگی دارد.

 

نویسنده: پارس بی

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *