بیوگرافی فیل هیث

بیوگرافی فیل هیث

phil-heath-mr-olympia01

اولین رقابت فیل هیث در رده حرفه ای بر می گردد به ماه می ۲۰۰۶ – شهر دنور – رقایت حرفه ای کلورادو، پدر و مادر فیل برای اولین بار میان تماشاچیان هستند تا شاهد نخستین رقابت او و سیل خبرنگاران رسانه ها باشند که دور فیل حلقه زده اند. صحبت کردن در مورد ستارگانی که در یک سطح قرار دارند راحت است ولی در واقع میان تازه واردهای ifbb کمتر کسی می تواند در اولین حضورش توجه داوران را جلب کند، و باز هم افراد کمتری آنقدر نقاط قوت دارند که بتوانند در اولین حضور حرفه ای میان ۱۰ مرد برتر قرار گیرند. ولی شاید فیل، کسی که هرگز در رقابتی در سطح آماتور شکست نخورده، آمادگی کافی برای جای گرفتن میان رده بندی بدنسازان معمول را نداشت. در اصل مثل اینکه این پسر جوان حتی نمی داند که چطور باید شکست خورد.
با وجود حضور بدنسازان با تجربه و پیشرفته ای چون دارم چارلز و تروی آلوز در صف رقیبان، فیل با آرامش کامل به اجراء فیگور پرداخت و چنان برنامه فیگورگیری خود را اجراء کرد، مثل اینکه در مسابقات بسیاری حضور داشته. طبق معمول او بهترین ترکیب کلی بدن را روی سن داشت. عضلاتی با خطوط عمیق و برآمدگی هائی حجیم، کمری باریک، عضلات شکم فوق العاده و پشت بازوئی حیرت آور. تنها تفاوت این بود که او این بار ۲۵۰۰۰ دلار به همراه مقام اولی به دست آورد.

Phil-Heath-Diet-Plan3
این پیروزی اتفاقی نبود هفت روز بعد از آن فیل موفق شد دومین پیروزی متوالی بر دارم چارلز را در رقابت حرفه ای نیویورک به دست آورد و ثابت کند که اولین پیروزی اش در سطح حرفه ای شانسی نبوده. پس از آن، دنیای بدنسازی یا بدن سازی به سوی او، سابقه ای به عنوان ستاره بسکتبال در دوران کالج و پیش بینی جایگاهش در رقابت آتی یعنی مسترالمپیا، جلب شد.

Phil2

برخی می گفتند بدن او آنقدر پیشرفته است که بتواند رونی و کانلر را در کسب قهرمانی تهدید کند. دیگران تنها ابراز امیدواری می کردند که او بتواند هیجان جدیدی در مسترالمپیا ایجاد کند و شروع کردند به حمایت و پشتیبانی از او.
ولی هیث که در ماه دسامبر ۲۷ ساله شد، تصمیم گرفت از المپیا ۲۰۰۶ صرف نظر کند، با این عقیده که حرفه و بدن او دو چیزی است که قصد ندارد روی آنها ریسک کند. اعلام این خبر باعث ناامیدی هواداران شد. ولی اینها در تصمیم پدیده تازه کار تغییری ایجاد نکرد. ”من فکر می کنم که می توانستم در المپیا شرکت کنم و بین سه رتبه برتر رقابت قرار گیرم. این خیلی خوب بود ولی در آن صورت وقت کافی نداشتم تا بتوانم برای آرنولد کلاسیک ۲۰۰۷ آماده شوم. در حالی که می خواهم پیروز آن رقابت باشم. تمام چیزی که می خواهم این است که در بهترین شرایط بدنی در رقابت ها حاضر شوم تا بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم“.

olympia-weekend-2012-phil-heath-interview-with-the-defending-champ_a
خستگی ناشی از حضور در دو رقابت پی درپی باعث شد تا فیل نیاز به استراحت داشته باشد. فشار لازم برای آماده شدن برای رقابتی دیگر و در اصل سنگین ترین رقابت دنیای بدنسازی یا بدن سازی به نظر نمی آمد که به چند دلیل لذت چندانی داشته باشد. ”پس از آن دو رقابت ذکر کردم و به این نتیجه رسیدم که برای انجام رقابتی دیگر آمادگی ندارم. بنابراین تصمیم گرفتم رژیم را بشکنم کمی چاق شوم و از زندگی لذت ببرم. و بعد دوباره کات کنم؟ فکر می کنم آمادگی این را ندارم که به رژیم ادامه دهم و باز هم با بدن بهتری ظاهر شود. چرا نباید در شرایطی در آنجا حضور یابم که بدانم احتمال بالائی برای پیروزی ام وجود دارد؟ در ضمن نگران این هستم که رقابت های متوالی مانع پیشرفت بدنم شود. من تنها ۲۶ سال دارم. اگر ۳۵ سال داشت بدون شک در رقابت مسترالمپیا ۲۰۰۶ حاضر می شدم ولی خوشبختانه وقت زیادی دارم“.

4110b_ORIG-PhilHeath_MD_864JJ
تلاش برای زندگی بهتر برخی بدنسازان نیاز دارند که بیشتر رقابت کنند – نه برای کسب افتخار، مدال یا اینکه نامشان در مجلات بدنسازی یا بدن سازی چاپ شود بلکه برای اینکه بتوانند خرج زندگی را درآورند. صورتحساب هایشان را پرداخت کنند. یا پشتوانه تمریناتشان باشد. فیل انتظار ندارد با ۴۰۰۰۰ دلاری که از پیروزی در این دو رقابت به دست آورده بتواند به طور نامحدودی از نظر مالی خود را پشتیبانی کند. ولی ترجیح می دهد تا در مسابقات کمتر ولی مهم شرکت کند و یا فرم ایده آلی در رقابت حضور یابد. به جای اینکه بخواهد در ۸ تا ۱۰ رقابت در سال حضور یابد.
”کیفیت زندگی برایم بسیار مهم است. باید بتوانم یک بدنساز حرفه ای باشم و در عین حال یک زندگی طبیعی داشته باشم. استراحت به من این موقعیت را دهد که مسافرت کنم. با افراد مختلف تمرین کنم و از زندگی لذت ببرم“. شاید در سفرها جواز و قدردانی هائی در انتظار او باشد ولی فیل بیشتر از سر و صدائی که در سن ایجاد کرده لذت می برد. ”من هر روز با لبخندی در چهر ه ام بیدار می شوم. از زمانی که حرفه ای شده ام روزی نبوده که خنده در چهره ام نباشد. من به جایگاه موردنظرم رسیده ام و این چیزی است که همه ما می خواهیم. فهمیده ام که چقدر خوشبختم“.

بیو گرافی :

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۷۹

محل تولد: سیاتل

محل اقامت فعلی: دنور

قد: ۱۷۳ سانتی متر

وزن:97.8 کیلوگرم در روز رقابت، 111.4 کیلوگرم خارج از زمان رقابت

 

مقام های به دست آمده :

 • مقام نخست رقابت حرفه ای کلورادو 2006
 • مقام نخست رقابت حرفه ای نیویورک
 • 2006، نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت npc آمریکا
 • نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت npc ملی (مقدماتی)
 • نفر پنجم آرنولد کلاسیک
 • 2007 نفر دوم آرنولد کلاسیک
 • 2008 نفر سوم مستر المپیای 2008 -نفر پنجم مستر المپیای
 • 2009 نفر دوم آرنولد کلاسیک 2010
 • نفر دوم مستر المپیای
 • 2010 -نفر اول مستر المپیای
 • 2011 نفر اول مستر المپیای
 • 2012

10بیوگرافی مکمل پروتئین گینر چربی سوز

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *