چگونه با ست کردن لباس جوانتر به نظر برسیم

همه می‌دانیم که آرایش غلیظ و به روز نکردن مدل موها باعث می‌شود پیرتر به نظر برسید. اما بعضی انتخاب‌های دیگری هم در لباس پوشیدن هست که سال‌ها به سنتان اضافه می‌کند. خوشبختانه چنین اشتباهاتی قابل اصلاح هستند.

در ادامه نکاتی را  در مورد ست کردن لباس ذکر میکینم که با رعایت آن جوانتر به نظر می رسید

دامن راسته گشاد
هدف از پوشیدن دامن‌های تنگ، شسته و رفته و جذاب‌تر به نظر رسیدن است اما اگر دامن تنگتان درست اندازه‌تان نباشد و برایتان گشاد باشد، اصلاً زیبا نخواهد بود. خیاط می‌تواند ظرف چند ساعت این مشکل را برایتان برطرف کند. دقت کنید که قد دامن پایین‌تر از زانوهایتان نباشد و در قسمت لگن کاملا تنگ باشد.

کیف و کفش ست یک مدل
احتمالا مادربزرگتان این را بعنوان یک منظم برایتان معرفی کرده است چون وقتی او به سن شما بود، همه خانم‌های شیک و مدروز کیف و کفش ست انتخاب می‌کردند. اما امروز این هم مثل ست کردن رژلب با رنگ ناخن شدیدا از مد افتاده است. مُد جدید این است که کیفتان را با کفش‌هایی ست کنید که وقتی کسی شما را می‌بینند بگوید، “هیچ وقت فکر نمی‌کردم این دو مدل با هم اینقدر خوب بیایند.”

لباس های زیر و رو
هر چیزی که با هم ست باشد را نباید انتخاب کنید. لباس‌های زیر و رو خیلی قدیمی هستند. به جای آن زیر یک ژاکت یا کت ساده، یک تاپ یا بلوز طرح‌دار بپوشید.

کفش‌های پاشنه پهن
مخصوصا انواع پاشنه کوتاه آن. اگر به خاطر راحت بودن این مدل کفش پایتان می‌کنید، جای هیج بهانه ای نیست چون مدل پاشنه‌های بسیار مُد روز زیادی الان در بازار هست که بسیار هم راحت هستند. باید چیزی را انتخاب کنید که علاوه بر راحتی بودن، شیک و به روز هم باشد.

بلوز مردانه گشاد
چنین بلوزهایی این تصور را ایجاد می‌کند که می‌خواهید بدنتان را پنهان کنید. اگر بلوز مردانه دوست دارید، چرا انواع تنگ و چسبان آن که ساسون دارند را امتحان نمی کنید که اندام را فوق العاده نشان می دهد؟

نویسنده: پارس بی

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *