چربی سوز لیپو Lipo6 بررسی عوارض و فوائد

photo_2016-12-05_19-36-14

چربی سوز لیپو Lipo6

بیوپرین (Bioperine ): ماده دیگری که از گیاه فلفل سیاه حاصل میشود.کارکرد اصلی‌ این ماده افزایش جذب غذاها و مکمل‌ها در بدن می‌باشد.

چربی سوز لیپو Lipo6

یوهیمبین (Yohimbine ): ماده‌ای است که برای درمان اختلال در بدن استفاده میشود اما اخیرا از آن نتایج خوبی‌ در چربی‌ سوزی به دست آمده است.وظیفه آن در درجه اول ذخیره خون کافی‌ در بافت‌ها می‌باشد.سایت ادکوان کسانی‌ که به طور دائم تمرین میکنند احتمالا این ویژگی به خصوص را که بدن بلافاصله بعد از تمرین و بعد از مصرف وعده غذایی به دریافت سریع مواد غذایی میپردازد را تجربه کرده باشند.به علاوه یوهیمبین باعث افزایش جریان خون درون اندام‌ها میشود.
ویژگی های خاص چربی سوز لیپو 6 بلک نوترکس :

افزایش چنر برابری سوخت و ساز بدن
ترکیبات فوق العاده برای از بین بردن چربی های قهوه ای بدن
ترکیبات عالی برای کاهش اشتها

 

توصیه می شود این مکمل به همراه آمینو اسید ها و ویتامین ها مصرف شود چون در دوره زمانی مصرف بشدت در سوخت و ساز بدن تاثیر گذار بوده و بعضی از ویتامین های محلول در چربی ها رو دفع می کند .اگر تا بحال چربی سوز های دیگر رو امتحان کردید و نتیجه نگرفته اید پس حتما از این چربی سوز استفاده کنید فقط مواظب این باشید که از زمان مصرف که قبل از تمرین می باشد تا زمان خواب 6 یا 7 ساعت فاصله وجود داشته باشد تا به دلیل مقدار کم کافئین موجود زمان خواب شما به عقب نیافتد .

این محصول را برای مدت بیش از 8 هفته مصرف نکنید و مصرف را پس از 4 هفته استراحت و قطع مصرف ادامه دهید .چنانچه بیماری خاص و غیر خاصی دارید و یا در حال مصرف دارویی ( هر نوع دارویی ) هستید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید . مصرف را دو هفته قبل از عمل جراحی قطع نمایید و در غیر این صورت پزشک معالج را از مصرف فوق آگاه نمایید . چنانچه با تپش قلب و یا ضربان قلب نامنظم و تند و یا سرگیجه و سیاهی رفتن چشم‌ها ، سردرد ، کوتاه و تند شدن تنفس مواجه شددی مصرف را قطع نمایید . دور از دسترس اطفال نگهداری شود .

چربی سوز لیپو Lipo6

چگونه با (Lipo-6) چربی‌ سوزی کنیم؟

سازندگان این مکمل ادعا دارند که بهترین مکمل چربی‌ سوز را تا کنون ساخته‌اند.البته تکنولوژی چند فازه مایع ( liquid Multi-phase technology ) آن دلیلی‌ برای برتری حرف آنها می‌باشد.این مکمل فعالیت خود را به عنوان یک ماده مغذی با آزاد شدن از پوسته کپسول خود آغاز می‌کند.به محض هضم شدن کپسول در بدن مایعات درون آن به درون بدن تخلیه میشود.اینجاست که فاز دوم شروع میشود.این کپسول‌ها طوری طراحی شده است که فرایند تخلیه مایعات درون آن به کندی صورت می‌گیرد.آزاد سازی مواد اصلی‌ درون کپسول باعث طولانی‌ شدن اثر آن میشود.مواد تشکیل دهنده اصلی‌ ساعاتی‌ پس از هضم کپسول کار خود را شروع میکنند.دریافت یک کپسول در صبح ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه و یکی‌ قبل از شام دوز مناسبی برای مصرف می‌باشد.

 

شدیداً توصیه می شود از دوزهای غیر معمول استفاده نشده و در مصرف زیاده روی نکنید .
این مکمل در یک نوع 120 کپسولی عرضه می شود که بهترین زمان برای مصرف صبح ناشتا و 1 ساعت قبل ازتمرین

چربی سوز lipo 6 black + مولتی ویتامین + ویتامین C + آمینو فول = چربی سوزی حداکثری
تذکر : بهترین چربی سوزهای دنیا هم بدون رعایت رژیم غذایی و تمرین هوازی برای شما فایده ای ندارد پس باید اراده خودتون رو تقویت
کنید و با بیماری چاقی مبارزه کنید.
تعداد کپسول : 120  عدد

نویسنده: پارس بی

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *