6 نکته ریز برای تمرین بدنسازی

6 نکته ریز برای تمرین بدنسازی

6 نکته ای که شما را برای حفظ سلامت و نتیجه بهتر گرفتن از برنامه های بدنسازی یاری میکند .

خیلی از افراد که در رشته بدنسازی در حال کار هستند به این نکات توجه نکرده و باعث از بین رفتن اندام خود شده و با این کار باعث اسیب رساندن به سلامتی خود می شوند .

  • قبل از شروع تمرین ، تمرین نابود نکن .

بعد از تمرین به خانه خود بر میگردید و تا ساعت ها بعد و حتی شب تا دیر وقت بیدار هستید که این باعث میشه تنظیم هرمن های بدنی و عضلات شما به هم بخوره بعد از هر تمرین ورژشی بدنسازی شما نیاز دارید به استراحت و خواب راحت نه ان که بدون توجه به عضلات خود سلامتی خود را از بین ببرید.

راه روش :

تلویزیون را خاموش کنید و چرده ها را بکشید و موبایل های خود را کنار بگدارید و بدون تفکر به افکار سخت یک خواب راحت داشته باشید .

بعد از هر تمرین شما نیاز دارید که استراحت کنید و این استراحت باعث رشد عضلات شما میشود که به شما کمک میکند هر چه سریع تر و زود تر و بهتر به نتیجه مورد نیاز خود در ورزش بدنسازی برسید.

  • یک روش تغزیه مناسب قبل از خواب به شما کمک می کند .

گوشت چیزی هست که به شما کمک میکنه خیلی سریع و راحت به نتیجه مورد نظرذ خود در رابطه با بدنسازی برسید گوشت به شما کمک میکنه رشد سریع تر و بهتری برای عضلات خود تجربه کنید به علت داشت سطح بالای انرژی ان .

راه روش :

2 ساعت قبل از خوابت سعی کن یه مقداری گوشت بخورید و به همراه اون مقداری سیب زمین و یا برنج که باعث میشه مقدار پروتئین مورد نظر شما براورده بشه .

اگر میخوای قبل از تمرین غذا بخورید غذای خود را نصب کرده و نیم ساعت قبل از تمرین بدنسازی استفاده کنید.

  • انگیزه داخلی کافی نیست از انگیزه خارجی استفاده کنید .

بهتره جاهایی به ورزش برسید که از نظر ظاهری و ترکیب بسیار مناسب باشد و به شما انگیزه بدهد تا به هدف مورد نظر خودتون برسید و از ورزش بدنسازی لذت ببرید ما به شما پیشنهاد میکنیم که همیشه سعی کنید به هدف خود از انجام ورزش بدنسازی فکر کنید و بهترین روش را برای خود تجسم کنید و به ان عمل کنید.

ادامه مطلب

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *