CLA یار پرتوان چربی سوزی

CLA یار پرتوان چربی سوزی

بصورت عامیانه و در بین ورزشکاران این مفهوم ایجاد شده است  که CLA در بدن چربی ها را به قند تبدیل کرده و به سوزاندن آنها کمک می کند.

CLA یار پرتوان چربی سوزی

CLA یار پرتوان چربی سوزی

این مفهوم بسیار صحیح است اما کامل نیست بلکه از فواید بی شمار چربی سوزی CLA بصورت گذرا چشم پوشی شده است .مواد تشکیل دهنده مکمل CLA از ترکیب 4 آمینو اسید با ارزش بهره می گیرد که مانند طلا در بدن فلزات با ارزش است .

CLA مخفف کلمه Conjugated Linoleic Acid است که 74 تا 80 درصد ارزش غذایی این مکمل را تشکیل می دهد . این ماده در بالا بردن متابولیسم بدن و سوخت و ساز بدن بسیار تاثیر گذار بوده و با بالا بردن ضربان قلب به صورت طبیعی اصلی ترین راه چربی سوزی را باز می کند. Oleic Asid / Palmitic Asid / Stearic Asid اجزای دیگر این مکمل هستند که هر کدام به اندازه خود در چربی سوزی موثر هستند .
در دوره های حرفه ای چربی سوزی و کات قبل از مسابقه CLA پای ثابت مکمل های مصرفی است و نمی توان دوره حرفه ای چربی سوزی را دید که این مکمل در آن جایی نداشته باشد . مصرف همزمان CLA و امگا3 را به همراه چربی سوز معتبر مانند خانواده لیپو 6 ها ، هیدروکسی کات ها را به شما پیشنهاد می کنیم چون تنها راه رها شدن از چربی ها اشباع شده و چربی های زیر پوستی است .

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *