ال کارنتین مایع lcarnitine inner armour

ال کارنتین یک آمینو اسید شناخته شده برای ارتقاء رشد و توسعه چربی سوزی ، افزایش انرژی و ازدیاد توان مقاومت ماهیچه های خسته(بر اثر فعالیت) می باشد.

این محصول برای رژیم های غذایی بسیار مناسب می باشد به طوری که می تواند احساس گرسنگی را کاهش داده و مانع از ضعف ناشی از گرسنگی شود. ویژگی های مهمی در فرمول این محصول وجود دارد که عبارت است از:

1-چربی سوزی ال کارنتین نقشی اساسی درکاهش وزن دارد به طوری که چربی ها را به سلولهای میتوکندری انتقال می دهد و باعث می شود که چربی ها سوخته و تبدیل به انرژی شوند. inner_armour_l-carnitine__89657_zoom

2- بالا بردن استقامت بدن بر اساس تحقیقاتی که در کلینیک ها انجام شده است ال کارنتین به عنوان پشتیبانی برای فعالیت های اجرایی ورزشکاران و افزایش تحمل و استقامت بدن آنها طراحی شده است. این محصول عالی ترین و اساسی ترین تبدیل کننده چربی به انرژی می باشد به طوری که باعث تهی سازی گلیکوژن ماهیچه ها می شود.این مسئله با کاهش توده اسید لاکتیک در ماهیچه ها همراه شده و باعث می شود که توان وقدرت فرد در حین تمرینات و قبل از اینکه خسته شود افزایش یابد و در جلوگیری از خستگی بسیار موثر می باشد.

3- سلامت قلب: مطالعات و کتابهای منتشر شده گوناگون نشان می دهند که ال کارنتین برای افزایش راندمان و عملکرد قلب ، بر انگیختن ذخیره انرژی و افزایش عملکرد اجرایی قلب بسیار موثر و مفید می باشد.

4- ویتامین ب افزوده شده: افزودن ویتامین ب (پنتوتنیک اسید) باعث افزایش حمایت ال کارنتین از اکسید شدن اسیدهای چرب و کربو هیدراتها می شود که برای تولید انرژی و ارتقاء ترکیبات اسیدهای چرب ،کلسترول،هورمونهای استروئید و اسید آمینوها مفید می باشد.

5-آرامش ،کیفیت و ارزش: شما میتوانید با مصرف این محصول سلامتی قلب ،افزایش استقامت و چربی سوزی را تجربه کنید.

کارآیی:

1-انتقال چربی به سلول وتبدیل ان به انرژی .

2-باعث کاهش رسوبات کلسترول در عروق میشود.

3-گرفتگی در رگها به خصوص قلب را کاهش می دهد.

4-همیاری در متابولیسم کربو هیدرات ها

5- تضمین کننده سلامت، افزایش راندمان و عملکرد قلب.

طرز مصرف: روزانه2 نوبت، هروعده1 قاشق غذاخوری، قبل از تمرین وغذا.

موارد احتیاطی:در صورت بارداری، شیردهی ویا هرنوع بیماری خاص قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

ال کارنتین مایع lcarnitine inner armour

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *