ال کارنتین 1250 پی ان سی L-canitine PNC

ال کارنتین 1250 پی ان سی L-canitine PNC

تعریف عمومی:lcarnitine

این مکمل با کیفیتی بالا از ال کارنیتین، برای افراد فعال و ورزشکاران طراحی شده است. ال کارنتین عنصر اصلی فرایندهای نهایی تجزیه چربی است . انتقال دهنده اسید های چرب به مقصد های اکسیده شدن  نهایی بوده  که در مراکز انرژی سلولی جای می گیرند . ( میتو کندریا)این فرآیند مقدار فراوان انرژی را انتقال می دهد که قابلیت های تمرینی ارگانیسم را افزایش می دهد .

مدیریت موثر اکسیداسیون  درون سلولی اسیدهای چرب آزاد باعث می شود به شکل تری گلیسریدها ذخیره نشوند که مجدداً منجر به بافت های چربی شوند.

ال کارنتین 1250 پی ان سی  یک مکمل متمرکز شده است که رژیم را با مقدار دوز فراوان ال کارنتین غنی می سازد .همچنین عنصر موثری برای سیستم گردش خون و عوارض قلبی بوده و کمبود آن باعث افزایش خطر بروز بیماری هایی مانند آریتمی، بیش از حد ضعیف بودن انقباض عضله قلب، هیپوکسی یا فیبریلاسیون دهلیزی می گردد. آزمایشات بالینی نشان می دهد که مصرف مکمل های رژیم غذایی با محتوای بالای ال کارنیتین تضمینی برای کارکرد صحیح سیستم قلبی عروقی است. حداقل تضمین های موثر از دستگاه سوخت و ساز تولید انرژی از اسیدهای چرب ،  و عملکرد این ترتیب،  روند کاهش بافت زیر جلدی چرب و کنترل وزن بدن موثر است.

ال کارنتین 1250 پی ان سی   مختص چه کسانی است؟

ال کارنتین 1250 پی ان سی L-canitine PNC  رژیم غذایی بسیار عالی غنی، رژیم غذایی با دوز موثر ال کارنیتین است  در درجه اول مناسب بزرگسالانی است که  از لحاظ بدنی فعال بوده و خواهان کاهش بافت زیر جلدی چرب  می باشند و یا قصد دارند  وزن بدنشان را در سطح مطلوب حفظ نمایند . همچنین به هر کسی که به عنوان پیشگیری قصد حمایت از سیستم قلبی عروقی را دارد که این باعث کاهش خطر بروز بیماری های ایسکمیک قلب و یا مشکلات دیگر سیستم گردش خونی  می شود توصیه می شود .

کارایی:

  • به صورت غیر قابل توصیفی بافت چربی را کاهش می دهد
  • انتقال مقدار فراوان انرژی که منجر به افزایش قابلیت های تمرینی ارگانیسم می  گردد
  • عنصر موثری برای سیستم گردش خون و عوارض قلبی می باشد
  • کمبود آن باعث افزایش خطر بروز بیماری هایی مانند آریتمی، بیش از حد ضعیف بودن انقباض عضله قلب، هیپوکسی یا فیبریلاسیون دهلیزی می شود
  • کاهش بافت زیر جلدی چرب و کنترل وزن بدن

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *