بررسی چربی سوز اکسی الایت پرو

بررسی چربی سوز اکسی الایت پرو

از مزایای چربی سوز اکسی الایت پرو  میتوان به کاهش سطوح چربی در دور شکم و پهلو ها و افزایش انرژی پایدار در طول روز اشاره کرد.چربی سوز های بسیاری هستند که توانایی ترموژنیک و افزایش متابولیسم را دارنداما علت قوی بودن چربی سوز اکسی الایت پرو، مهار آلفا 2 در نقاط حساس جذب کننده چربی ها(شکم،باسن) است.علت گردآمدن چربی ها و سخت به چرخه سوخت در آمدن چربی ها در این نقاط که بیشترین گردآمدن چربی در آن دیده میشود، گیرنده های آلفا 2 هستند که باعث میشوند چربی ها در این نواحی به دام افتاده و مانند خرس قطبی در زمستان به خواب عمیق و طولانی بروند.در اصطلاح به این قسمت( لکه مشکل) میگویند که سخت ترین قسمت کار در چربی سوزی میباشد.

یکی از توانایی های مکمل اکسی الایت مهار گیرنده های آلفا 2 و بتا 2هست،با این کار چربی های قفل شده در قسمت های شکم و اطراف آن به راحتی شکسته و وارد جریان سوخت و ساز بدن میشوند.برای تقویت عملکرد این چربی سوز از مواد دیگری با توانایی چربی سوزی استفاده شده است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و بهبود عملکرد تیروئید میشوند.

usp-labs-oxyelite-pro-powder-banner

اخطار:

  • این محصول برای افراد بالای 18 سال در نظر گرفته شده است.
  • در صورت داشتن بیماری های زمینه ای و یا مصرف دیگر دارو ها ،قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

شرکت تولید کننده : USPlabs آمریکا

 

هشدار:

شما چگونه این کالا را به مصرف می‌رسانید؟  شما بایستی با خواندن كل برچسب قبل از استفاده، شروع بكار كنید  وحتما قبل از مصرف با مربی خود و یا با پزشک خود مشورت کنید.

 

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

1 دیدگاه

  1. اجـازه بدین از تجربه شخصی خودم در مورد مکمل چربی سوزر “اکسی الیت” بگم: من از چربی سوزهـای بسیاری استفاده کـردم و بدنم کاملا با مواد رایج مورد استفاده در این چربی سـوزهـا آشناست امـا اولین بار که این چربی سوز “اکسی الیت” رو مصرف کردم با مشکل ضربان قلب بسیار شدید و ترسناک مـواجه شـدم. جـوری که احساس کردم الآن قلبم از قفسه سینه بیرون میپره… وای وای… اگـر خدایی نکرده کسی از مکمل هـای قبل تمرین کافئین دار قبل تمرین استفاده نکرده باشه و برای بار اول از این مکمل در حد سه چهـار تا استفـاده کنه، احتمـال ایست قلبی براش وجـود داره. حتی سایت بادی بیلدینگ آمریکا هم فـروش این چربی سوز رو متوقف کـرده. لطفـا دقت کنید

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *