بهترین قرص لاغری گیاهی

بهترین قرص لاغری گیاهی

مطالعات باليني نشان داده است كه اسانسهاي كرفس و شويد بهترین قرص لاغری گیاهی و داراي اثر مثبت بر روي مراكز اشتها در مغز بوده و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگي مي گردد.
افزودن بر اين فلاونوئيدهاي موجود در فراورده داراي اثر مهاري بر آنزيم ليپوژناز مي باشند.آزمايشات باليني انجام شده اثرات پايين آورنده چربي و كلسترول خون بهترین قرص لاغری گیاهی به اثبات رسيده است .

بهترین قرص لاغری گیاهی
بذر كرفس و شويد به صورت سينرژيم بر روي مراكز احساس گرسنگي اثر كرده و موجب مهار آن مي گردد. مواد مؤثره موجود در فراورده اسليم كوئيك بطور شديدي سوخت و ساز چربيها را افزايش داده و چربي هاي خون را كاهش مي دهد، ضمنا از جذب چربي در روده ها پيشگيري مي كند .كافئين موجود در چاي سبز موجب مهار آنزيم فسفو دي استراز شده ، اثر نوراپي نفرين بدن را تقويت مي كند. قابل ذكر است كه كافئين موجود در چاي سبز همراه با كافئين آنزيم COMI را مهار نموده و بدين ترتيب غلظت كاتكولامين ها را بالا برده ، سوخت و ساز را افزايش مي دهد . تحقيقات جديد نشان داده است كه در چاي سبز مشتقات گلوتامين بنام ال تئانين همراه با ديگر مواد وزن بدن را كاهش مي دهد.چاي سبز اثر انسولين را در بدن تقويت مي كند، مقاومت به انسولين بخشي از سندرم متابوليكي است كه همراه است با تجمع چربي دور ناحيه شكم كه همراه با آن موجب افزايش توليد چربي در بدن شده و ذخيره آن بالا مي رود .

بهترین قرص لاغری گیاهی
چاي سبز با افزايش اكسيداسيون ( سوخت و ساز چربي ) در كبد موجب كاهش چربي در حفره شكم شده و جلوگيري كننده از آثار مضر آنست .بدين ترتيب مصرف قرص اسليم كوئيك موجب كاهش چربي در دور كمر مي شود .همچنين استعداد به ديابت را كاهش مي دهد .
مطالعات آزمايشگاهي نشان مي دهد كه اپي گالوكاتشين گاليت آنزيم استيل كوآكوكربوكسيلاز و اسيد چرب سنتتاز را مهار كرده و بدين ترتيب سنتز اسيدهاي چرب را مهار مي سازد.

بهترین قرص لاغری گیاهی
دستور مصرف :
روزي سه بار هر بار 1 قرص روكشدار اسليم كوئيك نيم ساعت قبل از صرف غذا با كمي آب ميل شود.
با توجه به ميزان وزن بدن مي توان مقدار مصرف دارو را به روزي 3 بار هر بار 2 قرص افزايش داد.
موارد منع مصرف و احتياط : كساني كه نسبت به داروهاي گياهي حساسيت دارند و يا از داروهاي كاهش دهنده فشار خون استفاده مي نمايند بايد با احتياط و زير نظر پزشك مصرف نمايند.

بهترین قرص لاغری گیاهی
عوارض جانبي :
در اوايل مصرف دارو ممكن است بندرت در افرادي كه داراي معده حساس مي باشند اختلالات ملايم گوارشي بروز مي نمايد كه پس از مدتي از بين مي رود .
موارد مصرف : كم كردن اشتها و كمك به كاهش وزن بدن در چاقي ها – گياهي
اجزاء فراورده : در هر قرص عصاره خشك و پودر بذر گياه كرفس ( 20 ميلي گرم )، عصاره خشك و پودر بذر گياه شويد ( 40 ميلي گرم ) و چاي سبز( 190 ميلي گرم ).
استاندارد شده بر حسب 1/5 – 2 ميلي گرم فلاونوئيد – O – گليكوزيدها در قرص.
موارد مؤثره : بذر كرفس حاوي اسانس شامل : ليمونن و بتاسلنين، فلاونوئيد شامل : آپي ئين و ايزوكورسيتين ، فورانو كومارين ها شامل : پرگاپتن ، ايزوايمپراتورين، گياه و بذر شويد حاوي اسانس : كارون و ديل آپيول، فاتاليدها ، فورانوكومارين ها شامل : برگاپنن و هيدروكسي كومارين ها شامل : اوميليفرون.
چاي سبز حاوي الكالوئيدهاي پورين شامل : كافئين، تئوپروفين و تئوفيلين. ساپونينهاي تري پني، مشتقات اسيد كافئيك و فلاونوئيدها

 

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *