بهترین چربی سوز برای بانوان

بهترین چربی سوز برای بانوان

برای خانم ها چربی سوزهای زیادی با ادعای “قدرتمندی” به بازار آمده و رفته اند. اکنون با اشباع شدن بازار مکملهای چربی سوز که همه آنها دارای به اصطلاح فرمولهای “بی نهایت توانمند” هستند، شرکت نوترکس این بار چربی سوز قدرتمند و موفق خود را به یک سطح پیشرفته تر ارتقاء داده است!
چربی سوزی فراتر از یک فرمول بی نهایت، فراتر از قدرت بی نهایت و نهایتا فراتر از هرگونه چربی سوز که تاکنون تجربه نموده اید…!
تردیدی نیست که LIPO6 Black Hers یک چربی سوز بی رحم و قاطع است. اگر شما از مکمل چربی سوز کنونی خود ناامید شده اید و به دنبال مکملی هستید که رژیم چربی سوزی خود را از نو آغاز نمایید، مکمل چربی سوز LIPO6 Black Hers یک گزینه ایده آل برای شماست. LIPO6 Black Hers چربی سوزی ست که شهامت پیشروی بیشتر دارد!
این محصول دارای موادی ست که تأثیر به سزایی در چربی سوزی دارند. اگر شما به دنبال چربی سوزی هستید که همچون خود شما سخت کوش باشد، LIPO6 Black Hers می تواند بی درنگ شما را به نتایج موردنظرتان برساند!
هشدار: مصرف این چربی سوز برای افراد زیر 21 سال و اشخاصی که دارای ناراحتی قلبی هستند، ممنوع می باشد.
اگر شما قصد آن را ندارید که یک چرب سوز فراتر از چربی سوزهای عادی را تجربه کنید، از این چربی سوز استفاده نکنید!
هر ظرف = 120 کپسول معادل 40 وعده یا 30 وعده
جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی سه کپسولی
LBL-LIPO6BlkHers-120ct-V1-AUS-WEB
چربی سوز لیپو 6 بلک هرز قویترین چربی سوز مخصوص بانوان میباشد که به صورت مفرط باعث چربی سوزی میشود.
این چربی سوز تهیه شده از مواد فوقولعاده قوی میباشد که توانایی اثبات شده ای در از بین بردن چربی ها دارند.بلک هرز نوترکس ضمن داشتن قدرت چربی سوزی بالا ،برای بانوآن در نظر گرفته شده است .در صورتی که دیگر چربی سوز های قوی مناسب بانوان نمیباشند.لیپو 6 بلک هرز طراحی شده برای حمله به چربی های بدن در هر کجا که قرار داشته باشند.بلک هرز قاتل چربی های زاید میباشد.
معمولا چربی های دور کمر و قسمت تحتانی به دور از تاثیرات مثبت چربی سوز ها قرار میگیرند اما این چربی سوز در هر کجا که چربی ها تجمع کرده باشند آنها را به چرخه سوخت میکشاند .

58

بهترین چربی سوز برای بانوان
اشتباه نکنید اگر شما به دنبال چربی سوزی تفریحی برای طول تمرین میگردید بهتر است بدانید،بلک هرز طراحی شده برای افرادی که با جدیت به تمرینات ورزشی میپردازند و به دنبال چربی سوزی هستند که در حد تمریناتشان سنگین باشدتا بتوانند از تمریناتشان بهترین نتیجه را بگیرند.این چربی سوز جرعت گام برداشتن را در مسیر بدنی تراشیده و فیتنسی فراهم میکند .
ترکیبات بلک هرز از حد افراط هم فراتر رفته ،به همین دلیل این چربی سوز را با احتیاط بیشتری مصرف کنید و هرگز از دوز توصیه شده فراتر نروید.بلک هرز دvر کپسول های سیاه مایع میباشد که بلافاصله بعد از مصرف شروع به چربی سوزی در بدن میکند.
شناخت انواع لیپو 6 نوترکس،برای انتخابی هدفمند
لیپوسیکس محصول شرکت نوترکس(Nutrex) می باشد که نمونه اولیه آن در سال 2005 به بازار عرضه شد.چربی سوز لیپوسیکس در همان سال 2006 توانست عنوان برترین چربی سوز سال را به خود اختصاص دهد و این عنوان تا سال 2009 پی در پی تکرار شد.علت برتری چربی سوز لیپوسیکس از ابتدای تولید و کسب عنوان پی در پی برترین چربی سوز سال، آن هم در حضور چربی سوزهای قدرتمندی همچون هیدروکسی کات ماسل تک و چربی سوز زنادرین شرکت سایتوژنیکس که در آن زمان حرف اول را در صنعت چربی سوز ها میزدند،نوآوری در تولید و استفاده از سه ترکیب اصلی چربی سوز، که سالهای متمادی این سه ترکیب را ورزشکاران حرفه ای مصرف می کردند و استفاده از کپسولهای کاملاً گیاهی برای قراردادن مواد چربی سوز در آن، به حالت مایع در آوردن مواد چربی سوز داخل کپسول که باعث جذب سریعتر و بیشتر آن می شد را می توان از عوامل اصلی موفقیت شرکت نوترکس در تولید چربی سوز محبوب خود، لیپوسیکس دانست.
body4life-lipo6 hers
از دیگر عوامل محبوب شدن چربی سوز لیپوسیکس در میان ورزشکاران، به خصوص افرادی که به دنبال کاهش وزن بودند،استفاده ازدوز بالایی از مکمل کافئین، سینفرین و یوهمبین بود .
قبل از اینکه افدرین جزء داروهای غیر مجاز برشمرده نشود محبوبترین ترکیب چربی سوزی در میان ورزشکاران، به خصوص ورزشکاران حرفه ای، ترکیب افدرین، کافئین و آسپرین بود. لیپو 6 20میلی گرم سینفرین دارد که این ماده نوع گیاهی افدرین میباشدکه از داروها و یا مکمل های غیر مجاز محسوب نمی شود و البته عوارض افدرین را هم در بدن موجب نمی شود.
یوهمبین هم که در ترکیب این چربی سوز به کار رفته را می توان نوع گیاهی آسپرین دانست که عوارض آسپرین بر معده را به همراه ندارد و تأثیرات یوهمبین بر چربی سوزی از آسپرین به مراتب قوی تر است.
در واقع شرکت نوترکس با استفاده از علم سنتی و ترکیبات چربی سوزی محبوب و پیوند آن به تکنولوژی برتر در تولید، توانست حرف اول را در دنیای ورزش و طب مکمل در شاخه چربی سوزها بزند.
لیپو 6 ایکس
البته شرکت نوترکس برای محصول خود برنامه هایی برای ارتقاء آن داشت که این مکمل را همچنان در رده بهترین چربی سوزها قرار دهد.این بار چربی سوز لیپو 6 نوترکس با فرم مایع به همراه ذره های آبی رنگ معلق در کپسول عرضه شد. این تغییر برای بالا بردن مدت زمان چربی سوزی لیپو 6 در بدن اعمال شد نوترکس این تکنولوژی ساخت در چربی سوز خود را مولتی فیس (Multi-Phase) نامید.
در ترکیبات نوع جدید مکمل نوترکس چند ماده دیگر به این چربی سوز اضافه شد تا بتواند لیپو 6 را بیشتر از پیش کارآمدتر سازد
اما این پایان کار برای شرکتی که با نام لیپو 6 شناخته میشد نبود.شرکت نوترکس بلافاصله بعد از ارائه کردن لیپو6 ایکس ، اقدام به تولید لیپو6مخصوص بانوان کرد تا چربی سوز های خود را اختصاصی کند.این نوآوری شرکت نوترکس منجر به تولید لیپوسیکس هرز(HERS) مخصوص بانوان شد.
سری بلک
شرکت نوترکس همانطور که در ابتدا به صورت نوآورانه به بازار مکمل وارد شد به همان شکل هم به نوآوری در صنعت مکمل، به خصوص چربی سوزها ادامه داد تا ثابت کند موفقیت در رفتن است نه در رسیدن.شرکت نوترکس بعد از اختصاصی کردن چربی سوزهای خود اقدام به اضافه کردن ترکیبات بیشتر چربی سوزی و مواد اولیه با خلوص بالاتر و کیفیت برتر کرد
این اقدامات عرضه سری بلک چربی سوزی های نوترکس را به همراه داشت.چربی سوزهای بلک هم طی گذشت زمان ارتقاء یافتند و به سری اولترابلک و نمونه آخری بلک کنستانترات مبدل شدند.
با اینکه چند نمونه از محصولات نوترکس تولید شده است هنوز نمونه های اولیه این چربی سوز هم طرفداران خود را دارد.علت این موضوع توان تحمل افراد نسبت به چربی سوزهاست افرادیکه تجربه مصرف چربی سوزها را ندارندبرای اینکه توان تحمل مصرف چربی سوزها را داشته باشند در ابتدا از چربی سوزها با ترکیبات ساده تر بهره می برند.
نمونه های آخرین چربی سوزهای لیپو 6 ،سری بلک و اولترا بلک،مخصوص افرادی می باشد که به جد به دنبال بدنی عاری از چربی می باشند و تجربه استفاده از چربی سوزها را از قبل داشته اند.در کل این طرز فکر برای سوزاندن چربی ها که هر چه چربی سوز قوی تر، بهتر، ایده درستی نمی باشد. تجربه مصرف چربی سوزها و یا توان تحمل بدن تعیین کننده نوع چربی سوز برای مصرف کنندگان این دست از مکمل ها می باشد.

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *