سی ال ای ماسل فارم muscle pharm cla

 

سی ال ای ماسل فارم با ترکیبی خالص با بالاترین کیفیت و اثر بخشی به شما امکان هر تغییری برای ساخت بدنی عضلانی در کنار سوزاندن چربی های اضافه را میدهد. روغن زیتون و روغن آووکادو بکار رفته نیز به سطح اشتها سالم و روند چربی سوزی کمک میکند.

میدانیم که سی ال ای از چربی سوزی پشتی

WGcTWkyRtUes6yqkbsOkig

بانی میکند،ولی شنیده نیز میشود که بر رشد عضلانی هم موثر است .سی ال ای ماسل فارم صحت دارد؟
بله.تحقیقات نشان داده که سی ال ای دارای فواید متعددی برای بدنسازان است.سی ال ای ماسل فارم یک چربی غیر اشیاع چند پیوندی است که مشخص شده باعث کاهش ذخایر چربی بدن و افزایش حجم عضلانی میشود.

اسید لینولئیک از چربی های غیر اشباع خانواده اسید های چرب امگا-۶ بشمار میاید.چربی های امگا ۶ در پروسه های التهابی در بدن دخیلند.اما وقتی اسید لینولئیک تغییر فرم پیدا میکند و به سی ال ایتبدیل میشود ،دیگر مشابه اسید های چرب امگا -۶ عمل نمیکند،و تحقیقات نشان داده که میتواند مزایای متعدد بسیاری برای بدن در پی داشته باشد.
نتایج تحقیقات بیشماری در مورد سی ال ای
به چاپ رسیده است اگرچه نتیجه این مطالعات(که هم در انسانها و هم حیوانات انجام شده)همگی نتایج مشابهی ندارند،ولی به طور کلی مشخص شده سی ال ایباعث تقویت سرعت سوخت و ساز،رشد عضلانی،عملکرد سیستم ایمنی و آثار انسولین میشود.،در حالی که همزمان کمک میکند به کاهش سطوح کلسترول و کتری گلیسیریدها،و همینطور چربی های شکم.
از نظر تئوری سی ال ای با ممانعت از ذخیره سازی چربی عمل میکند.در نتیجه چربی برای مدت طولانی تری در جریان خون باقی میماند.،و سی ال ای ماسل فارم به عضلات این امکان را میدهد تا به عنوان منبع انرژی از چربی ها استفاده کنند.
وقتی محققان در رژیم حیوانات سی ال ای
را وارد کردند ،افزایش حجم عضلانی و کاهش ذخیره چربی مشاهده شد..بر اساس یک تغییر انسانی هم که نتیجه آن در ژورنال تحقیقات تغذیه به چاپ رسیده،افرادی که سی ال ای استفاده کردند ،افزایش حجم عضلانی و کاهش ذخیره چربی مشاهده شد.
مطالعه دیگری از یک کلینیک تخقیقاتی در اسکاندیناوی گزارش کرد افرادی که روزانه ۴،۵ گرم سی ال ای در یافت کردند،۹ درصد چربی بیشتری از دست دادندو همزمان ۲ درصد حجم عضلانی بیشتری دریافت کردند،نسبت به گروهی که دارونما دریافت کرده بودند و این در حالی بود که تغییری هم در رژیم یا تمرینات معمول آنها اعمال نشد.
سی ال ای بطور طبیعی در محصولات لبنی و گوشت یافت میشود.بیهترین منبع طبیعی سی ال ای فراورده حاصل از دامهایی است که در محیط طبیعی با علوفه و گیاهان سبز تغذیه میشوند..اما برای کسب مقدار ذکر شده از سی ال ای از طریقباید مقدار زیادی از این منابع را مورد استفاده قرار داد که کالری اضافی ناشی از آنها مزایای ذکر شده برای سی ال ای در جهت چربی سوزی را خنثی خواهد کرد.
در واقع طبق براوردها،یک فرد امریکایی بطور متوسط از طریق رژیم غذایی و مصرف گوشت و مواد لبنی تنها یک گرم سی ال ای دریافت میکند.به همین دلیل برای دریافت مقداری از سی ال ای که فواید ذکر شده را در اختیارتان بگذارد لازم است از مکمل های سی ال ای بهره بگیرید.
بر اساس تحقیقات انجام شده ،موثر ترین دوز سی ال ای ماسل فارم چربی مفید،۳تا ۶ گرم در روز است .در یک تا سه دوز تقسیم شده در طول رو

همه چیز درباره سی ال ایماسل فارم muscle pharm cla بررسی  فواید و ضررها گفته ها و نا گفته ها – فروش ویژه با تخفیف در ایران مکمل

 

 

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *