قرص لاغری اچ دی سلوکور بررسی عوارض و فواید

قرص لاغری اچ دی سلوکور بررسی عوارض و فواید

شرکت سلوکور برترین محصول قرص لاغری رژیمی سال 2015 را ارائه نمود . Cellucor Super HD لاغری یه محرک گرمازاست که حاوی قرص لاغریهای قدرتمند و ترکیبات نوتروپیک قوی برای رسیدن به سطح بالایی از انرژی ، تمرکز ، و احساسی مطبوع می باشد. این محصول برای لاغری در سال 2015 به عنوان بهترین قرص لاغری سال برگزیده شد.قرص لاغری اچ دی سلوکور برترین و قویترین نوع قرص لاغری ها به شمار می آید. این شرکت ادعا میکند همانطور که تصاویر در نمایشگر های جدید نسبت به تصاویر در نمایشگر های قدیمی از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار است ، مواد قرص لاغری موجود درسلوکور سوپر اچ دی هم به همان نسبت از مکمل های قرص لاغری قدیمی تر برتر میباشد.

ترکیبات قرص لاغری اچ دی سلوکور

 قرص لاغری اچ دی سلوکور

 

به همراه عصاره چای سبز و سیاه فرموله شده است .مطالعات بالینی نشان از مهار اسید چرب(fAs)توسط این مواد ،حکایت میکند.این اسید چرب باعث کاهش تمرکز در بدن و لاغری میشود.به علاوه این مواد به افزایش تولید حرارت و انرژی در بدن کمک می کنند.

رودیولا،آداپتوژن ( Rhodiol Adaptogen )

 

ترکیبی قوی و طبیعی برای بالا بردن انرژی روانی و همچنین لاغری می باشد.استقامت و تمرکز را افزایش میدهد و اضطراب و استرس را کاهش میدهد.رودیول اثرات مثبتی بر تمرینات ورزشی دارد ومقاومت بدن را در تمرینات ورزشی سنگین افزایش میدهد.

پوست درخت یوهیمب آفریقایی

 

به عنوان یک مهار کننده عمل میکند.عصاره پوست درخت یوهیمب یک ترکیب است که سطح دوپامین را افزایش میدهد،باعث کاهش سروتونین میشود و از تجزیه نور اپی نفرین توسط مونو آمینو اسید آگونیست(MAOI) پیشگیری می کند.یوهیمب با برانگیختن سیستم عصبی منجر به تاثیر طولانی مدت آدرنالین در بدن میشود.آدرنالین باعث افزایش ضربان قلب در القای استرس ورزش میباشد که سبب داخل شدن چربی در واکنش های انرژی زا و لاغری میشود.آدرنالین باعث به حد اکثر رسید خون،به عضلات وافزایش اکسیژن گیری توسط بدن میشود.

ان استیل ال تیروزین

 

نسبت به تیروزین ارزش زیستی بالاتری را دارد و با سرعت بیشتری جذب میشود .ان استیلال تیروزین باعث افزایش هورمون های آدرنالین،اپی نفرین و دوپامین میشود.

کافئین

 

یک محرک قوی روانی است.کافیین باعث برانگیختن سیستم عصبی مرکزی،دفع خستگی،افزایش هوشیارو و افزایش سطح انرژی و ماده ای قرص لاغری است .

عصاره میوه AMLA

 

عصاره میوه آملا حاوی ترکیبات فعالیست که انرژی روحی و حافظه را افزایش میدهد .

عصاره گل قاصدک

 

یک دیورتیک طبیعی قوی است. علاوه بر تعداد زیادی از مزایای لاغری همه جانبه آن بربدن،قاصدک حاوی ترکیبات قدرتمندی به نام (Taraxastrol)میباشد که باعث افزایش بیش از حد دفع آب از بدن میشود.

عصاره گیاه EVODIAMINE

 

ذخیره چربی را محدود میکند با پشتیبانی از سوخت و ساز بدن انرژی سالم را در بدن افزایش میدهد به میزان قابل توجهی حرارت و دمای هسته ای بدن را در حالت استراحت(زمان غیر ورزش) افزایش میدهد.و از انواع مدر ها محسوب میشود.

ویتامین B3

 قرص لاغری اچ دی سلوکور

به عنوان یکی از ویتامین های ب-کمپلکس ،نیاسین و یا اسید نیکوتین هم نام های دیگر آن میباشد. نیاسین قدرت عضله و عملکرد سیستم عصبی را تقویت میکند.نیاسین خستگی عضلانی را کاهش می دهد و عضلات را در به حد اکثر رسیدن توانشان یاری می کند.

شرکت تولید کننده : Cellucor آمریکا

تعداد کپسول : 60  عدد

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *