پمپ بدنسازی

پمپ بدنسازی

پمپاژخون گلد استاندارد اپتیموم امریکا همانند طلا با کیفیت می باشد . پمپ گلد استاندارد ON مکملی برای تقویت انرژی ، افزایش تمرکز و افزایش استقامت عضلات بدن ورزشکاران برای رسیدن به حداکثر توان عضلانی در تمرینات سخت و طاقت فرسا می باشد . این مکمل کمپانی اپتیموم دارای بسته بندی شکیل و طعم های فوق العاده خوشمزه از جمله زغال اخته لیموناد ، هندوانه ، سیب سبز، پانچ میوه و … می باشد .
برخی از ویژگی های مکمل قبل از تمرین شرکت اپتیموم :

حاوی 375 میلی گرم اسیتل ال کارنیتین HCL
حاوی 250میلی گرم N – استیل – ال تیروزین
حاوی ماتریس عضلانی از جمله 25 میلی گرم از AstraGIN
تست شده از بابت مواد ممنوعه
مورد اعتماد ورزشکاران

پمپ بدنسازی

کافئین موجود در این مکمل پمپ اپتیموم از منابع کاملاٌ طبیعی مانند چای و قهوه به دست می آید و در افزایش انرژی و قدرت و هوشیاری ذهنی بسیار موثر می باشند . مقدار کافئین موجود در هر پیمانه از این مکمل اپتیموم 175 میلی گرم می باشد .
یکی از مواد مفید در این مکمل پمپاژ خون بتاآلانین می باشد که در رشد عضلانی و بالاتر رفتن سطح کیفی تمرینات بسیار موثر می باشد . در هر پیمانه از پمپ گلد استاندارد اپتیموم 1.5 گرم بتا آلانین وجود دارد .

پمپ بدنسازی
همچنین پمپ ON شامل 3 گرم کراتین مونو هیدرات و 1.5 گرم ال سیترولین مالات در هر پیمانه می باشد . کراتین باعث افزایش حجم عضلات و افزایش توان عضلانی می شود . فرمول پیشرفته پمپ گلد اپتیموم شامل استیل ال کارنیتین HCL و مواد دیگر مفید می باشد .

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *