چربی سوز هیدروکسی کات

چربی سوز هیدروکسی کات9

هیدروکسی کات بدون اینکه از ماده شیمیایی افدرین بهره بگیرد، با افزایش متابولیسم و تشدید سوخت و ساز در بدن، از میزان چربی موجود در بدن می کاهد. چربی سوز هیدروکسی کات همچنین از ذخیره شدن چربی در بدن نیز جلوگیری می کند. این خاصیت و ویژگی مخصوصا برای کسانی که نمی توانند رژیم غذایی کم چرب را رعایت کنند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چربی سوز هیدروکسی کات همچنین با تشدید فرایند چربی سوزی و تشدید فرایند تبدیل چربی به انرژی، بر میزان انرژی موجود در بدن نیز می افزاید.

 

چربی سوزی با هیدروکسی کات

کمپانی سازنده ، این محصول را بهترین چزبی سوز موجود در دنیا معرفی کرده است. اما شما مصرف کنندگان عزیز به جای اینکه توجه خود را معطوف به تبلیغات کنید، به واقعیتها و آنچه که خود تجربه می کنید، ایمان داشته باشید.

چربی سوز هیدروکسی کات به صورت کپسول و در بسته بندیهای ۷۰ ، ۱۴۰ و ۲۱۰ تایی عرضه می شود. هر سروینگ ار چربی سوز هیدروکسی کات شامل حداکثر ۳ کپسول می باشد. به عبارت ساده تر، شما باید در هر بار مصرف ، ۳ کپسول از چربی سوز هیدروکسی کات را همزمان میل کنید.

هیدروکسی کات

طریق مصرف هیدروکسی کات:

روزانه ۳ وعده و در هر وعده نیز ۳ کپسول از چربی سوز هیدروکسی کات را به همرا ۱ لیوان آب مصرف کنید. کپسولها را ترجیحا بین ۳۰ الی ۶۰ دقیقه قبل از هر وعده غذایی مصرف کنید. بیش از ۹ کپسول در روز مصرف نکنید و ۶ ساعت فاصله زمانی بین مصرف چربی سوز هیدروکسی کات و خواب شبانه را رعایت کنید. برای در امان ماندن از عوارض گذرا و سطحی که ممکن است با مصرف چربی سوز هیدروکسی کات ایجاد شود ، هفته اول مصرف را با ۱ کپسول در هر وعده آغاز کنید و در هفته دوم، دز مصرف هر وعده را به ۲ کپسول و در هفته سوم نیز آن را به ۳ کپسول در هر وعده افزایش دهید.

برای کسب نتیجه مطلوب از چربی سوز هیدروکسی کات، رژیم غذایی کم قند و کم چربی و برنامه تمرینی هوازی مناسب را فراموش نکنید. در دوره مصرف چربی سوز هیدروکسی کات از خواب بعد از ظهر پرهیز کنید و آب مصرفی روزانه را نیز افزایش دهید.

هیدروکسی کات قوی
هشدار:مصرف چربی سوز هیدروکسی کات در دوره بارداری و شیردهی برای زنان باردار ممنوع است. مصرف چربی سوز هیدروکسی کات برای سنین زیر ۱۸ سال نیز ممنوع است. قبل از مصرف چربی سوز هیدروکسی کات با پزشک خود مشورت کنید. در صورتی که از بیماری و یا عاضه خاص از قبیل: فشار خون بالا، قند خون، بیماریهای قلبی، نارسایی کلیه، بیماری کبدی و یا بیماریهای روانی نظیر: افسردگی روانی، اضطراب و .. رنج می برید، قبل از مصرف چربی سوز هیدروکسی کات از پزشک خود کسب تکلیف نمایید. چربی سوز هیدروکسی کات باعث افزایش نسبی دمای بدن می شود بنابراین از مصرف آن در محیطهای بسیار گرم خودداری کنید. در حین فعالیت و کار شدید و یا قبل از آن از مصرف چربی سوز هیدروکسی کات خودداری کنید

 

 

نویسنده: پارس بی

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *