چربی سوز ترمو پرولین

چربی سوز ترمو پرولین آیرون مکس چربی سوزی ترموژنیک می باشد که با جدیدترین متود های علم پزشکی بهینه شده است و دارای کمترین عوارض می باشد . اساس کار ترمو پرولین افزایش سوخت وساز بدن و در نتیجه چربی سوزی می باشد . انرژی آزاد شده در اثر سوختن چربی به افزایش انرزی عضلات بدن کمک کرده و کیفیت تمرینات را بالا می برد .

9
ویژگی های چربی سوز ترمو پرولین :
ترموژنیک ( افزایش سوخت و ساز بدن )
دارای فرمولاسیون بهینه برای چربی سوزی
حاوی عصاره چای سبز، عصاره جورن ، عصاره بهار نارنج و تورین
حاوی 150 میلی گرم کافئین در هر وعده
کاهش میزان خستگی عضلات و ریکاوری بهتر
عاری از مواد مضر و ممنوعه
کمک به انجام فعالیت های ذهنی و به حالت طبیعی
حاوی ویتامین B6
حاوی کروم
حاوی عصاره گوارانا  ( Guarana )
حاوی تائورین
حاوی فولیک اسید
به هم نزدن سیستم عصبی بدن

با استفاده از چربی سوز ترمو پرولین در کنار برنامه غذایی منظم و برنامه تمرین اصولی رسیدن به هدف بسیار آسان می شود و بدون رسیدن کمترین عوارض می توان به بهترین نتیجه رسید . یکی از مواردی که می بایست در کنار استفاده از کپسول لاغری آیرون مکس آن را رعایت کرد نظم غذایی می باشد .
ترموژنیک یا گرمازایی چیست ؟

وقتی که شما در مورد موضوعاتی مانند سوزاندن کالری ، کاهش چربی ، و غیره صحبت می کنید ، دیر یا زود با اصطلاح ترموژنیک یا گرمازایی روبرو می شوید. هنگامی که حرارت بیش از حد باشد انرژی می سوزد و به صورت گرما آزاد می شود. این به نوبه خود باعث افزایش سرعت سوخت و ساز بدن و در نتیجه افزایش از دست دادن چربی می شود. عواملی مانند سن و سبک زندگی بی حرکت می تواند سطح حرارت ( سطح متابولیسم ) را کاهش دهد. افزایش سطح حرارت ( سطح متابولیسم ) از طریق مکمل های تغذیه ای می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد .

در سال های گذشته بسیاری از کمپانی ها برای افزایش عصر قرص های چربی سوز خود از ماده ممنوعه افدرین استفاده می کردند و بدون آنکه عوارضی مانند بی خوابی ، لرزش ، سردرد ، عصبانیت ، پرخاشگری ، مشکلات قلبی ، اختلالات سیستم عصبی مرکزی و فشار خون بالا را در نظر بگیرند . برخلاف بسیاری از کمپانی های سود جو شرکت آیرون مکس آلمان در چربی سوزهای خود از مواد ممنوعه استفاده نکرده است .

چربی سوز ترمو پرولین
اثرات کروم در چربی سوز ترمو پرولین :
کمک به سوخت و ساز طبیعی
حفظ سطح قند خون طبیعی
کمک به سطح بیوتن در خون

اثرات فولیک اسید در چربی سوز ترمو پرولین آیرون مکس :

کمک به سنتز اسید های آمینه
سازنده خون
کمک به کارکرد ذهنی طبیعی
کمک به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن
کمک به کاهش احساس خستگی

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *