کارهای که در باشگاه های ورزشی نباید انجام داد

کارهای که در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس های ورزشی نباید انجام داد

در این پست نکاتی رو به شما یادآور می شوید که با رعایت آنها در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس ورزشی می تواند نقش به سزایی در موفقیت شما داشته باشد

پوشیدن لباس نامناسب

از پوشیدن لباس های خیلی کوتاه یا خیلی بلند به ویژه در کلاس های  یوگا که در آن کشش و خم شدن زیادی وجود دارد خودداری کنید. لباس ورزشی می تواند بیانگر حرفه ای بودن یا نبودن شما باشد. سعی کنید به نوع لباس ورزشی که انتخاب می کنید، حتما” توجه داشته باشید.

استفاده ی بیش از حد از آینه!

استفاده از آینه در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس برای کنترل بر انجام حرکات درست است نه برای چک کردن آرایش و میکاپ و موی سر! به قول Brian Weller یکی از مربی های باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس بوستون، اینجا باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس ورزشی است نه میز توالت یا آرایشگاه!

استفاده از لوازم آرایشی

خانم ها بدون آرایش یک قدم از منزل دور نمی شوند! اگر می خواهید با آرایش وارد باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس شوید، استفاده کم از بعضی از مرطوب کننده های رنگی و ریمل مژه و ابرو یک چیز است، اما آمدن به کلاس با چهره ی پر از آرایش، چیزی دیگر! که نباید انجام داد. شاید در ۱۵ دقیقه ی اول زیبا باشید اما بعد از آن ممکن است شبیه ژوکر ها شوید! نگران نباشید، پس از تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس )، می توانید از تمامی لوازم آرایشی خود استفاده کنید.

ایجاد بویی نا مطبوع و بوی عرق

پیش آمده که ورزشکار بعد از تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس ) لباس تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس ) را که داخل کوله ورزشی اش گذاشت تا جلسه بعد سراغ آن نمی رود، جلسه بعد هم همان لباس را که بوی بدی هم دارد، می پوشد و به خیال اینکه با اسپری می تواند آن را خوش بود کند، اما می تواند موجب ایجاد بوی حتی بدتر هم  بشود. زمانی که برای اولین بار از آن ها استفاده کرده اید، مشکلی ایجاد نمی کند اما وقتی بدن خود را گرم می کنید با عرق کردن لباس و رشد باکتری ها، بوی نامطبوعی ایجاد می گردد ( لازم به ذکر است که این باکتری های دوست داشتنی  در پارچه های مرطوب رشد می کنند).عامل ایجاد بوی نامطبوع  دیگر، بوی بد دهان به خصوص در فضاهای کوچک است. بنابراین مسواک زدن دندان ها را قبل از کلاس فراموش نکنید زیرا که تنفس بسیار سنگینی در طول تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس ) خواهید داشت.

کارهای که در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس های ورزشی نباید انجام داد

کارهای که در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس های ورزشی نباید انجام داد

صحبت کردن بیش از اندازه!

برای چند دقیقه قبل و بعد از کلاس پچ پچ کردن را کنار بگذارید. این فقط بی ادبی نیست، بلکه در واقع شما باعث قطع شدن الگوهای تنفس خود و هم تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس )ی هایتان و مهمتر از همه، مربی یتان می شوید. سعی کنید به جای صحبت کردن و خندیدن با صدای بلند! فقط به تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس )تان فکر کنید.

دستیار غیر رسمی مربی نباشید

هر چه جمعیت ورزشکار در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس بالا باشد، مربی هم نمی تواند در همه جا در یک زمان حضور داشته باشد. شاید به این فکر کنید که من می توانم به او کمک کنم، اما تا زمانی که شما مدرک منظمی مربی گری نداشته باشید نباید به جای مربی رسمی به حرکات افراد به جای مربی نظارت کنید. هرگز فکر نکنید که دیگران به کمک شما نیاز دارند.

خودسرانه تمرین ( ورزش – باشگاه – بدنسازی – بدن سازی – فیتنس ) نکنید

اگر انجام دادن یک حرکت برای بدن شما خوب نیست، مربی احتمالا” آن حرکت را متوقف می کند و حرکت مناسب را به شما خواهد گفت. پس فکر اینکه می توانید یک سری از تمرینات جایگزین را به صورت خودسرانه  انجام دهید، از سرتان بیرون کنید. شما تحت نظر مربی هستید، مربی را نیز خودتان انتخاب کرده اید، پس به او اطمینان کنید.

به نظر شما چه موارد دیگری هستند که باید در باشگاه بدنسازی بدن سازی فیتنس به آن توجه کرد؟ اطلاعات و تجربیات تان را با ما در میان بگذارید.

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *