چربی سوز کلن بوترول سوفارما (SOPHARMA)

کلن بوترول

 

SOPHARMA CLENS

ساخت شرکت سوفاما بلغارستان و یکی از پر فروشترین کلن بوترول ها در اروپا , آسیای میانه و روسیه می باشد. از کیفیت قابل قبول و مطلوبی بر خوردار است و دارای قیمت مناسبی نسبت به داروهای مشابه اروپایی خود دارد.

کیفیت کلن بوترول

سو فارما بدون تردید بسیار بالاتر از کلن بوترول های چینی و تایلندی استSOPHARMA CLENS

کلن بوترل سو فارما

در جعبه های منیرویی ۵۰ تایی قرار دارد که حاوی ۲۰ میکروگرم کلن بوترول در هر قرص می باشد. قیمت آن در بازار سیاه از کلن در فصل های مسابقات کم یاب شده و قیمت آن به بیشترین مقدار خود می رسد.

کیفیتکلن سوفارما بدون تردید بسیار بالاتر و مطلوب تر از کلن بوترول های چینی و تایلندی است که امروزه بازار را به تسخیر خود در آورده اند.

کلن هورمون و یا استروئید نیست. «کلن بوترول» به دسته داروهای « beta-2-symphatomimetic » تعلق داشته و با این وجود، تاثیراتی همانند استروئیدها از خود نشان می دهد. کلن در برخی کشورها به نام «اسپیروپنت» نیز نامیده می شود. مصرف کلن با افزایش حجم عضلانی، افزایش قدرت بدنی و از همه مهم تر نیز با تشدید سوخت و ساز چربی ها در بدن همراه بوده است. تاثیرات آنابولیکی کلن را می توان در آنتی کاتابولیک بودن آن دانست. کلن از تجزیه شدن پروتئین در عضلات جلوگیری کرده و بدین ترتیب موجب تشدید رشد عضلات در ورزشکاران می گردد. کلن زمانی که در دوره های کات و به همراه «T-3»، «پریموبولان دپو»، «اکساندرولون» یا «وینسترول» به کار گرفته شود، تاثیرات مثبت جادویی در کاهش میزان چربی زاید در بدن خواهد داشت. زنان و یا کسانی که مصرف دارو در ورزش را به تازگی شروع کرده باشند، به راحتی از کلن استفاده کرده و علاوه بر تشدید عضله سازی در بدن، چربی های زاید خود را نیز به آسانی می سوزانند. کلن استروئید نبوده و خواص شایع و معمول استروئیدها را نیز در پی نخواهد داشت اما با این وجود، کلننیز عوارض جانبی خاص خود را در پی دارد.

در مصرف کلن نیز باید رعایت احتیاط را بکنید. ابتدا از دزهای کمتر و سبک تر استفاده کرده و سپس دز مصرف را به تدریج افزایش دهید تا به دز مجاز و توصیه شده برسید. دوره های مصرف کلن حدالامکان باید کوتاه انتخاب شده و در صورت لزوم نیز دوره تکرار شود. بدن آدمی به راحتی و در مدت زمان کوتاهی نسبت به کلن سازگاری پیدا کرده و از حساسیت آن به این ترکیب کم می شود.

کلن اصولا داروی گشاد کننده برونشها بوده و در سرتاسر جهان، از آن برای مقابله با حملات آسم و برای درمان تنگی نفس آدمی استفاده می شود

کلنبا تاثیری که بر سیستم عصب مرکزی بدن گذاشته و بدین وسیله منشاء آثار مثبتی در بدن شده ولی عوارضی از قبیل: لرزش دستها، بی خوابی، تعرق شدید، افزایش فشار خون و حتی استفراغ را نیز در پی داشته است دز موثر و مناسب کلن برای هر کسی متفاوت بوده و هر فرد بسته به میزان حساسیت بدن به کلنمی تواند به مرور زمان و با امتحان کردن دزهای پایین تر و افزایش تدریجی دز مصرف، به دز مناسب و مطلوب برسند. اما با این وجود دز مصرف متوسط کلن را می توان 2 الی 8 قرص در روز توصیه کرد. با مصرف کلن، فرد احساس گرمای شدیدی می کند. تاثیر کلن در بدن حتی گاه تا 3 الی 6 هفته ادامه می یابد.

کلن به اسامی تجارتی گوناگون به بازار عرضه می شود. «Monores» به صورت قرصهای 20 میلی گرمی و در بسته های 30 تایی، «Spiropent» به صورت قرصهای 20 میلی گرمی و در بسته های 30 تایی، «Bolgarian» نیز به صورت قرصهای 20 میلی گرمی و در بسته های 50 تایی در بازار موجود است.

نویسنده: پارس بی

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *