کراتین ها بررسی عوارض و فواید 10 تا از بهترین

بهترین کراتین

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت ایران مکمل لیستی از 10 تا از بهترین کراتین ها خوب در کشور تهیه کردیم که امیدواریم مورد پسند شما کاربران عزیز واقع شود.

لیست 10 تا از بهترین کراتین ها

همانطور که میدانید سطح تنوع مکمل های غذایی و یا ورزشی هر روز گسترده و با این گستردگی قطعا رقابت در بازار فروش هم بیشتر می شود.

سوال این است؟ کدام یک از مکمل های موجود از سطح کیفیت و بازدهی بالاتری برخوردار اند؟

ازین رو تیم ایران مکمل ۱۰ مکمل برتر سال را خدمت شما ورزشکاران عزیز ارائه خواهد داد

1-کراتین ترکیبی سل تک ماسلتک Muscletech celltech

1

کراتین ترکیبی از دسته ترکیبات پروتئینی است که از سه آمینواسید متیونین، آرژنین و گلیسین تشکیل می گردد. این ماده در بدن به صورت ترکیب فسفاته (کراتین فسفات) درآمده و به عنوان یکی از منابع ذخیره انرژی به ویژه در فعالیت ها و ورزش های سرعتی و انفجاری به کار می رود. بیشتر ذخیره کراتین در ماهیچه های اسکلتی قرار دارد.در حال حاضر سالیان متمادی است که این ترکیب به عنوان مکمل در ورزش های مختلف به کار می رود و مطالعات سالیان اخیر نشانگر آن است که مصرف مکمل کراتین می تواند موجب افزایش میزان و محتوای کراتین موجود در عضلات گردد

2-کراتین ترکیبی اوولوشن EVL

3-کراتین پلاتیننوم ماسلتچ Muscletech

3

کراتین پلاتینیوم ماسل تچ امریکا کراتینی فوق العاده خالص می باشد که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا میکرونیزه شده است و به بالاترین درجه خلوص و بالا ترین سرعت جذب رسیده است .کراتین جدید ماسل تچ امریکا ، محصولی فوق العاده برای بالا رفتن توان عضلات ، استقامت و همچنین حجم عضلات می باشد . کراتین ۱۰۰ % خالص پلاتینیوم ماسل تچ منبعی مناسب برای رساندن فسفات لازم به عضلات بدن ورزشکار برای تمرینات سخت و طاقت فرسا می باشد . مصرف کراتین پلاتینیوم ماسل تچ دستاورد های بالایی در به دست آوردن حجم خشک عضلانی دارد .
در یک مطاله و تحقیق دقیق علمی بر روی ورزشکارانی که از این کراتین منوهیدرات میکرونایز ماسل تچ استفاده کردند صورت گرفت نتیجه به دست آمده نشان داد که توان و زور عضلانی این افراد حداقل ۱۸ % افزایش یافته است که این در مقایسه با سایر کراتین جوابی بی نظیر می باشد

4-کراتین منوهیدرات تویین لب Twinlab

4

کراتین جدید توینلب کراتین فوق العاده ای است در حفظ و ساخت عضلات بدون چربی بسیار موثر می باشد. همچنین درجه خلوص این کراتین به علت انجام عمل تصویه در هنگام تولید آن بسیار بالا می باشد و در حدود ۹۸ % می باشد .این کراتین در ساختن عضلات خشک و بدون چربی با چگالی و کیفیت بالا بسیار موثر می باشند.
طریقه مصرف کراتین منوهیدرات توینلب :
۱ قاشق چای خوری از این کراتین با ۱۰۰ میلی لیتر آب خنک مخلوط کرده و در برنامه غذایی و ورزشی خود قرار می دهید .

5-کراتین منوهیدرات ناترکس Nutrex

5

کراتین درایو نوترکس با فرمولاسیون ویژه خود از خالص ترین ، بی خطر ترین و موثرترین کراتین های موجود در دنیای بدنسازی می باشد.این کراتین منوهیدرات تاثیر مستقیمی بر عضله سازی بدن می گذارد و فرد مصرف کننده با استفاده از این محصول حجم خشک با کیفیتی پیدا می کند.کراتین نوترکس به سرعت در عضله سازی و توان تمرینی ورزشکار تاثیر می گذارد و فرد مصرف کننده را به نتایج قابل ملاحظه ای می رساند.

6-کراتین منوهیدرات گاسپاری Gaspari

6

کراتین نقش بسیار مهمی در کمک به ساختن atp، که منبع انرژی عضلات حین فعالیت های شدید است، دارد. هرچه پر کردن ذخیره atp شما سریعتر انجام شود، زودتر می توانید تمرینات عضلانیتان را دوباره شروع کنید.
از آنجا که atp فقط طی تمرینات شدت بالا غیر گلیکولیتیک تخلیه می شود، کرآتین فقط برای این نوع تمرینات می تواند فایده بخش باشد. از اینرو، ورزشکاران با استقامت متوسط فایده چندانی از استفاده از این مکمل عایدشان نخواهد شد. اما برای آنها که در فعالیت های غیرهوازی مثل وزنه برداری و بدنسازی شرکت می کنند، مفید واقع میشود.

7-کراتین منوهیدرات ناترند Nutrend

7

کراتین مونوهیدارت نوترند ، کراتینی با عملکرد بسیار بالا و خالص ونیز قابلیت حل شدن آسان می باشد. کراتین مونو هیدارت در ساختن عضلات و همچنین ریکاوری ( بازتوانی ) عضلات پس از تمرینات سنگین بسیار موثر می باشد.
برای بهترین جواب دهی مصرف کراتین نوترند را ۴ الی ۶ هفته پیشنهاد می کنیم وبعد از آن یک دوره استراحت ۴ هفته ای را توصیه می کنیم.

8-کراتین کپسول الیمپ Olimp

8

الیمپ یکی از معتبرترین کمپانی های تهیه مکمل های بدنسازی از کشور انگلیس در جهان است که سبد خرید آن برای تمام کراتین هرگز چنین قوی، آنابولیک و سالم نبوده است.
مشکل: میدانید کراتین قدرت و حجم عضلانی را زیاد میکند و کاربردهای سلامتی بخش زیادی دارد. هر چند شما هرگز با انواع کراتین تاکنون موجود راضی نبوده اید.
بسیار خوب، قبلاً هرگز محصولی وجود نداشته که حاوی کراتین مگنا پاور باشد و نیز منیزیوم و چیلات کراتین داشته و توسط آزمایشگاه البیون به ثبت رسیده باشد و تحقیقات علمی نیز آن را پشتیبانی کند.
راه حل: کراتین مگناپاور را انتخاب کنید، محصولی که از تنها شریک لهستانی آزمایشگاه های آلبیون ، آزمایشگاه الیمپ عرضه می شود.
در اینجا متوجه میشوید چرا کراتین مگناپاور از هر کراتین دیگر که تاکنون مصرف کرده اید برتری دارد.یاز ها کامل است . کراتین پودری این مکمل در اندازه 250 گرمی برای مصرف روزانه 3 گرم است . درصد خلوص این کراتین به مقداری بالا است که مصرف از 5 گرم را به 3 گرم کاهش داده است

9-کراتین منوهیدرات التیمیت Ultimate

9

کراتین یک ترکیب طبیعی است که به طور وسیعی در بافت های مختلف به ویژه ماهیچه های اسکلتی بدن یافت می شود و حدود ۱۵۰-۱۰۰ میلی مول به ازای کیلوگرم وزن خشک این بافت را تشکیل می دهد. این ماده از ترکیبات مشتق از آمینو اسید ها بوده و توسط کبد و کلیه ها در بدن از سه آمینو اسید آرژنین، گلیسین و متیونین تولید و به گردش خون وارد می گردد. از طریق گردش خون کراتین جذب شده از رژیم غذایی و بخشی که توسط بدن ساخته می شود به بافت ها منتقل گشته و در آنجا به فرم فسفوکراتین تبدیل می گردد که جهت ذخیره ی انرژی در بافت ها(به ویژه بافت عضلانی) به کار می رود. این ترکیب به عنوان منبع انرژی سریع و بدون نیاز به اکسیژن در جهت بازسازی atp به کار گرفته می شود.

10-کراتین منوهیدرات 250 گرمی الیمپ Olimp

10

کراتین ماده ای است که در بدن انسان در طی سوخت و ساز پروتئین تولید می شود. این ماده در غذاها و مکملهای به همین نام وجود دارد.
کراتین منو هیدرات جهت افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) بدن مصرف می شود.
CP در بدن انسان از ترکیب کراتین و فسفات تولید شده و همراه با آدرنالین تری فسفات (ATP) در بافت عضله ذخیره می شود. در واقعCP در دسترس ترین و سریعترین منبع سوختی جایگزینATP است.
کراتین منوهیدرات ۲۵۰ گرمی الیمپ Olimp
ولی نقطه ضعف آن توانایی کم بدن در ذخیره این ماده می باشد. کراتین در بدن از سوختن پروتئینها و اسیدهای آمینه ی آرژی نین، گلیسین و متیونین بدست می آید. این ماده بطور طبیعی در گوشت قرمز و ماهی یافت می شود. هر یک کیلو گرم گوشت قرمز حدود ۵ گرم کراتین دارد.

www.fitnesbank

http://topmokamel.com

10 تا از بهترین کراتین 10 تا از بهترین کراتین ها بهترين كراتين بهترین کراتین بهترین کراتین 2013 بهترین کراتین 2014 بهترین کراتین بدنسازی بهترین کراتین ترکیبی بهترین کراتین جهان بهترین کراتین سال 2011 بهترین کراتین سال 2012 بهترین کراتین سال 2013 بهترین کراتین سال 2014 بهترین کراتین سال 2015 بهترین کراتین سال 2016 بهترین کراتین موجود بهترین کراتین موجود در بازار بهترین کراتین مونوهیدرات بهترین کراتین ها خرید اینترنتی کراتین خرید بهترین کراتین خرید کراتین خرید کراتین اصل خرید کراتین بدنسازی خرید کراتین گاسپاری خرید کراتین مونوهیدرات فروش کراتین قیمت بهترین کراتین معرفی بهترین کراتین بهترین کراتین 2014 بهترین کراتین 2015 بهترین کراتین 2016

 

نویسنده:

اشتراک گذاری این نوشته

2 دیدگاه

  1. هیچ کدام میکرونایز شده نیستند؟

    پاسخ دادن
  2. سلام من بیست و یک سالمه وزنم 60کیلو هست اگه کسی در این مورد چیزی میدونه لطفا راهنماییم کنه ک کدام کراتین مصرف کنم

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *